צוות 669 דיגיטל

חילוץ מקצועי מקמפיין בעייתי

מנהלים קמפיינים בדיגיטל אבל משהו לא עובד כמו שצריך?
זה הזמן לקבל ייעוץ ותמיכה ממקצוען דיגיטל אמיתי!

אתם מוזמנים לפנות אליי ואני אבחן הקמפיינים לעומק (קריאיטיב, דפי נחיתה, קהלים, טרגוט ועוד), אעיין במספרים ובנתונים ואנפיק לכם דו"ח מפורט ומנומק איך ומה ניתן לשפר, כדי למקסם את יעילות ביצועי הקמפיין.

תכנית פעולה מפורטת

רשימת המכולת שתעשה לכם סדר

הולכים לאיבוד בתוך כל הדיגיטל הזה? זאת ההזדמנות שלכם לקבל פתרון בצורת צ'ק ליסט מסודר ומפורט עם כל השלבים הנכונים והפעולות המדויקות שתצטרכו לבצע כדי להשיג את המטרות שלכם בקמפיינים השונים בדיגיטל.

אני אדאג להסביר לכם בדיוק מה וכמה לעשות, מתי ואיפה כדי שתשיגו את התוצאות המיטביות עבורכם.

ייעוץ אישי למנהלים

לעשות דיגיטל LIKE A BOSS

רוצים להבין יותר לעומק מה המחלקה הדיגיטלית שלכם עושה, מבלי לעשות להם אובר-רולינג? תנו לי לבחון את הפעולות הדיגיטליות של הארגון שלכם ואני מבטיחה להעניק לכם חוות דעת של מומחה.

תאמינו לי – רק טוב יכול לצאת לכם מזה: אתם תביאו תובנות של מקצוענים בדיגיטל, וגם תזכו בהערכת העובדים – ביושר! זאת ההזדמנות שלכם לקבל עצות ממקצוענית אמיתית שכבר סייעה ללא מעט מנהלים, שלא התביישו לבקש עזרה – ויצאו גדולים.

אתרי איקומרס שממירים

מגיע לכם להרוויח כמו שצריך מהאיקומרס

לבנות אתרים? זאת לא חוכמה….
לבנות אתרים ממירים – זה כבר עסק למקצוענים! אתם מוזמנים ליהנות מכל הניסיון שלי בתחום בניית אתרים שגם ממירים. אני מבטיחה לכם שהרווח יהיה כולו שלכם!

עמודי נחיתה חזקים

למי שרוצה לוכד לידים אמיתי

עמוד הנחיתה הוא גולת הכותרת בכל קמפיין. לכאן כולם מגיעים בסוף ומכאן אומרים להגיע הלידים. אני אדאג שעמודי הנחיתה האלה ישיגו תוצאות מנצחות, וזה בדוק.

אתרי תדמית שעובדים

אדריכלות דיגיטל פרקטית במיטבה

אתרי תדמית יכולים לעשות יופי של עבודה – אם הם בנויים כראוי. אם אתם זקוקים לאתר תדמית (בסביבות 5 עמודים) אני אבנה לכם אותו כמו שצריך, שלא רק יהיה תדמיתי אלא כזה שגם ימיר ויהיה יעיל במסגרת קמפיינים.

מתוך ההבנה המקיפה שלי בקמפיינים בדיגיטל, אני בונה את האתרים האלה קודם כל כאתרים שמהווים חלק מקמפיין. מה הפלא שהאתרים שאני בונה ממירים הרבה יותר?

קמפיינים של מקצוענים

תנו לי להנהיג את הקמפיין המנצח שלכם

בתור אחת שכבר נמצאת המון שנים בעולם השיווק הדיגיטלי, סביר להניח שיהיה קשה לחדש לי. כל פלטפורמה, כל ערוץ, כל קמפיין – אני יודעת איך ומה לעשות כדי שהוא יעשה את העבודה – וכמו שצריך.

אם אתם רוצים לרתום את כל הידע והניסיון הזה לטובתכם, אני אשמח לעזור גם לכם. סביר להניח שלא תצטער מהתוצאות.